Poniedziałek – Piątek
8:30 do 16:30

Zadzwoń
do nas:

17 250 94 40

O nas

NASZA MISJA

  • 1Promowanie marki, firmy, produktu lub usługi w efektywny sposób przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań marketingowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i chętnie podzielimy się swoją wiedzą.
  • 2Tworzenie witryn o wartościowej i unikalnej treści w czasach, kiedy content staje się najważniejszym elementem nawet dla wyszukiwarek internetowych. Szczególną uwagę przykładamy do jakości wykonania przekazanego zadania.
  • 3Pomoc w obniżeniu kosztów prowadzonej kampanii, dodatkowo działania e-marketingowe z naszej strony sprawią, że będziesz widoczny i bardziej rozpoznawalny przez potencjalnych klientów.

KIM JESTEŚMY?

SeoNet Rzeszów to lokalna firma zajmująca się różnymi dziedzinami marketingu internetowego.

Wśród świadczonych usług z tego zakresu wymienić można pozycjonowanie stron internetowych, optymalizację witryn na potrzeby wyszukiwarek internetowych, szeroko pojętą reklamę w Internecie, tworzenie stron internetowych od podstaw, prowadzenie portali społecznościowych oraz buzz marketing.

Pozycjonowanie RzeszówPomożemy Twojej firmie wypromować sprzedawane usługi i produkty – nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w branży, czy też jesteś już doświadczonym biznesmenem.

Firma ogłaszająca się za pomocą Internetu oraz taka, która prowadzi kampanię marketingu internetowego, ma o wiele większy popyt niż ta działająca wyłącznie stacjonarnie.

Nie zwlekaj, Twoja konkurencja nie śpi! Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj większą liczbę klientów w krótkim czasie!

NASZE ATUTY

Postaw na doświadczenie!

Nasi pracownicy są doświadczonymi ekspertami oferującymi wyłącznie sprawdzone rozwiązania w dziedzinach: buzz marketingu, optymalizacji stron internetowych, pozycjonowania, kampanii prowadzonych na portalach społecznościowych, copywritingu SEO.

Szeroka gama zainteresowań oraz bogata wiedza naszego teamu sprawia, że nie straszny nam żaden temat. Rzuć nam wyzwanie! Ostateczna kontrola merytoryczna należy do Ciebie.

Komunikacja z klientem

Wszelkie działania marketingowe są uzgadniane ze zleceniodawcą, który w każdej chwili może uzyskać informacje na temat postępów w pracach.

Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji – doradzamy, podpowiadamy i wspieramy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów.

RZESZÓW - POLSKA

Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeszowie, swoim zasięgiem obejmujemy nie tylko lokalnych przedsiębiorców, ale również ogólnokrajowych klientów i ich marki.

Przeprowadzanie dokładnej analizy konkurencji i porównywanie raportów dla klientów indywidualnych pozwala na trafny dobór strategii marketingowej, która przyniesie oczekiwane rezultaty.

Indywidualne ceny

Specjalnie przygotowany system rozliczeń w naszej firmie jest elastyczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Koszty danej kampanii różnią się w zależności od dotychczasowych zabiegów marketingowych, które dotyczyły określonej domeny, a także branży, w jakiej działa podmiot.

Sprawdź, co u nas od zaplecza...

[custom-facebook-feed] [instagram-feed]